Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Dermatoskop Diodowy Heine NC1 - Różne Rodzaje
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Heine Optotechnik

Bezkontaktowy dermatoskop o bezkonkurencyjnej jakości. Prędkość i precyzja diagnozy na najwyższym poziomie w codziennej praktyce. Szybkość i łatwość obsługi bezkontaktowego dermatoskopu w połączeniu ze szczegółowym i precyzyjnym obrazem tradycyjnego aparatu - teraz w jednym instrumencie!

Nowy dermatoskop NC 1 to połączenie dwóch narzędzi diagnostycznych: umożliwia szybkie, bezkontaktowe – a pomimo tego dokładne – badanie pacjentów. Bez czasochłonnej dezynfekcji, bez nieprzyjemnego dotyku. W przypadku stwierdzenia konieczności bliższego przyjrzenia się danemu wykwitowi na skórze nakładana jest płytka kontaktowa, która zamienia urządzenie NC 1 w klasyczny dermatoskop ze skalą i zwiększonynym powiększeniem.
Wysokiej jakości achromatyczny układ optyczny zapewnia ostry obraz w naturalnych kolorach, za które odpowiada oświetlenie LEDHQStabilna aluminiowa konstrukcja i tradycyjna jakość HEINE zapewniają temu urządzeniu długą żywotność.
  • Spolaryzowane światło do szczegółowego badania struktur naczyniowych i krystalicznych bez używania płynu immersyjnego.
  • Precyzyjny układ optyczny o 6-krotnym powiększeniu - achromatyczna optyka zapewnia bardzo ostry obraz o wysokiej rozdzielczości.
  • LED w HQ - standard oświetlenia diodowego HEINE zapewnia idealnie jednorodne i jasne światło z wiernym odwzorowaniem kolorów - temperatura barwy 5000K, współczynnik oddawania barw (CRI) > 80, barwy czerwonej (R9) > 35 przy maksymalnej wartości 100. Wierne odwzorowanie kolorów zapewnia precyzyjną diagnozę.
  • Opcjonalna płytka kontaktowa z dodatkowym powiększeniem. Dzięki dodaniu płytki kontaktowej NC1 zmienia się w tradycyjny dermatoskop z oświetleniem, podziałką mm i 9-krotnym powiększeniem.