Wczytuję dane...
Bezpieczne Zakupy

Po pierwsze zamówienia

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz z koszykiem zakupów na stronie internetowej blumed24.pl, drogą e-mailową lub telefonicznie.

Po drugie potwierdzenie przyjecia zamówienia

Po złożeniu zamówienia drogą elektroniczną, na wskazany adres e-mail Klienta wysyłane jest potwierdzenie jego przyjęcia. W przypadku wyboru przelewu jako formy płatności, wysłany zostanie również numer konta bankowego niezbędny do dokonania wpłaty.

Po trzecie dostawa

Zamawiane w naszym sklepie produkty dostarczane są przez firmę kurierską DPD.

Po czwarte formy płatności

Udostępniamy do wyboru różne formy płatności. Możliwa jest realizacja zapłaty w formie przelewu bankowego lub gotówką podczas odbioru przesyłki.

Po piąte paragon lub faktura VAT

Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie wystawiamy dowód sprzedaży w postaci paragonu lub faktury VAT. Aby otrzymać fakturę należy w formularzu zamówienia odznaczyć odpowiednią opcję.

Po szóste prawo do zwrotu

Konsument (w rozumieniu Art. 22 KC) w ciągu 14 dni może złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu umowy zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży internetowej bez podania przyczyny. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Regulaminie Sklepu.

Po siódme gwarancja i reklamacja

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora, a Klienci, którzy dokonali zakupów w naszym sklepie mają prawo do złożenia reklamacji.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce Regulamin Sklepu.

Obrazek
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Potrzebujesz Ofertę aby Wyposażyć Placówkę? Zastanawiasz się nad Rabatem przy Większym Zamówieniu? Nie znalazłeś produktu, który Cię Interesuje?
Sprawdź