Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Twindicator
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Zawartość opakowania: 250 szt.
Producent: Import

Test sterylizacji Twindicator

Paskowy test wieloparametrowy kontroli procesów sterylizacji parą wodną i nadciśnieniem w autoklawach z możliwością wykorzystania w dużych i małych pakietach (przez podział pasków).

Główne cechy:

- Test Twindicator® ma formę paska o długości 20cm. 
- Test Twindicator® jest perforowany w połowie długości, co umożliwia łatwe podzielenie paska na dwa krótsze – o długości 10 cm. 
- Atrament wskaźnikowy naniesiony jest na pasek w formie linii biegnącej środkiem wzdłuż paska testowego. 
- Atrament wskaźnikowy na nieużywanym jeszcze teście ma barwę jasno beżową, a po skutecznej sterylizacji zmienia kolor na czarny. 
- Test wieloparametrowy Twindicator® dokonuje jednoczesnej kontroli czasu, temperatury i penetracji pary wodnej w czasie procesu sterylizacji.
- Twindicator® daje jednoznaczną zmianę koloru („jasny beż” do „czarny”) 
- Ze względu na trwałą zmianę koloru wskaźnika po procesie Twindicator® może być archiwizowany jako dowód przeprowadzenia skutecznej sterylizacji
- Twindicator® spełnia wymogi normy EN 867-1 Klasa D 
- Twindicator® pakowany jest w opakowania zbiorcze na które składają się 2 pudełka x 250 szt. testów o długości 20 cm (co jest równoznaczne z 500 szt. testów o długości 10 cm)

Zalety: 

- Ekonomiczność – w zależności od wielkości pakietów poddawanych sterylizacji można decydować o długości paska testowego (możliwość podzielenia paska na pół).
- Uniwersalność – Twindicator® pokazuje wynik sterylizacji w dwóch zakresach temperatur (121ºC i 134ºC). 
- Bezpieczeństwo i kompleksowość kontroli dzięki dostosowaniu testu do jednoczesnej kontroli trzech parametrów sterylizacji (czas, temperatura, penetracja pary wodnej) 
- Pewność odczytu – kolor atramentu wskaźnikowego zmienia się z koloru jasno beżowego na czarny.
- Zabarwienie atramentu wskaźnikowego jest trwałe (nie wybleknie, nie zamaże się), dzięki czemu dokumentacja procesu sterylizacji pozostaje do wglądu przez długi czas.
- Zgodność ze standardami europejskimi i amerykańskimi (stały nadzór FDA w USA to gwarancja najlepszej jakości)

Ilość: 2 x 250 szt. w opakowaniu

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...