Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: MG-141
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Medi-Line

Twarda powłoka do zabezpieczania wodoodpornych powierzchni

Zastosowanie:
Wydajny preparat na bazie uretanów i polimerów akrylowych, do zabezpieczania różnych typów twardych podłóg np.: linoleum, PCV, tarketu, powierzchni betonowych i lastrico. Produkt tworzy na podłodze grubą, bardzo trwałą powłokę odporną na zarysowania i przenikanie zanieczyszczeń, dzięki czemu zabrudzenia łatwo się zmywają. Działa antypoślizgowo. Doskonale sprawdza się w miejscach natężonego ruchu. Posiada bardzo dobre właściwości wyrównujące i kryjące niedoskonałości podłoża. Powłoka nie zmienia koloru, co pozwala na dokonywanie napraw miejscowych. Preparat odporny na dezynfekcję. Zachowuje połysk przez długi czas. Tylko do uzytku profesjonalnego.

Sposób użycia:
Wyłączyć ogrzewanie podłogowe. Starą powłokę usunąć preparatem MG 121, następnie przemyć powierzchnię wodą i pozostawić do wyschnięcia. 
Nałożyć za pomocą mopa 2-3 warstwy MG 141. czas schnięcia jednej warstwy: minimum 30 minut. W przypadku porowatych lub bardzo chłonnych podłóg można nałożyć 2 dodatkowe warstwy preparatu. W celu utwardzenia powłoki i uzyskania lustrzanego połysku zaleca się, po całkowitym wyschnięciu, polerować maszyną wysokoobrotową wyposażoną w biały pad.
Konserwacja: codzienne zamiatać podłogę mopem na sucho, myć preparatem MC 110 lub MC 210. Reperować uszkodzenia miejscowe rozcieńczając preparat MG 141 w proporcji 1:2 l zimnej wody, spryskać (mgiełka) reperowaną powierzchnię i przepolerować maszyną wysokoobrotową (min. 1500 obr/min). W przypadku braku polerki wcześniej umytą podłogę przemywać preparatem MG 140 w proporcji od 1:5 do 1:25 l zimne wody.

Skład:
Woda, polimery akrylowe, emulsja woskowa, substancje pomocnicze, środki konserwujące.
Współczynnik pH: 8,8

Opakowanie:
Kanister 5 l