Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Otoskop Światłowodowy Riester Ri-Scope L3 - Różne Rodzaje
Waga produktu: 0.3 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Riester

Najnowsza seria otoskopów z serii ri-scope®L ze szklaną optyką i zredukowanymi refleksami łączy doskonałe właściwości optyki z niespotykaną wydajnością połączonych technologii LED oraz Li-Ion. Seria ri-scope® L otwiera nowy rozdział wysokiej jakości, przyjaznych w użytkowaniu instrumentów diagnostycznych. Połączenie technologii Li-Ion oraz LED umożliwiło znaczącą redukcję kosztów, jednocześnie poprawiając efektywność i niezawodność. Zasadniczo poprawiono jakość obrazu i fuknkcjonalość urządzeń. Technologia rheotronic® - wszystkie rękojeści z serii ri-scope® posiadają opatentowaną technologię pozwalającą na otrzymanie 100% natężenia światła od razu po włączeniu. Wbudowany w rękojeść potencjometr umożliwia płynną regulację jasności oświetlenia. Urządzenie samo się wyłączy po 120 sekundach od momentu włączenia. Zapobiega to niepotrzebnemu rozładowywaniu baterii w przypadku gdy urządzenie nie zostanie wyłączone po wykonaniu badania.

ri-scope® L3

Niezrównany światłowodowy (F.O.) model z oświetleniem 2.5-V halogenowym, XL 3,5 ksenonowym lub 3.5-V LEDowym. Wyrzutnik wzierników i lupa zabiegowa.

  • Światłowód zapewnia optymalne i równomierne oświetlenie.
  • Obrotowa szklana lupka z 3x powiększeniem
  • Opcjonalnie dostępna lupka zabiegowa z 4x powiększeniem
  • Łatwy w obsłudze wyrzutnik wzierników SpecEjec®
  • Specjalne wzierniki ri-scope® umożliwiają korzystanie z wyrzutnika wzierników oraz  zapewniają większą średnicę przy wprowadzaniu instrumentów
  • Możliwość sprawdzenia ruchomości błony bębenkowej (dostarczany bez gruszki)
  • Do wyboru rękojeści typ C lub AA (standardowe baterie alkaliczne, litowe lub akumulatory Li-Ion)