Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Inhalator pneumatyczno-tłokowy Philips Respironics InnoSpire Deluxe
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin

InnoSpire Deluxe należy do rodziny inhalatorów tłokowych Philips InnoSpire.

Nadaje się do użytku profesjonalnego lub domowego.

InnoSpire Deluxe został zaprojektowany, aby łatwo i szybko podawać leki w klinice jak i w domu.

Sprawdzona technologia kompresora tłokowego wraz z wysokiej jakości nebulizatorem sidestream plus zapewnia bardzo wydajną terapie w szybkim czasie leczenia.

 Wygodna rączka do przenoszenia.

 Stabilny uchwyt nebulizatora

  Pokrywa z zawiasem 180 ° 

 

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Philips Respironics InnoSpire Deluxe

Dlaczego InnoSpire Deluxe ?

Bo to inhalator który możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Inhalator InnoSpire Deluxe to innowacyjny inhalator zaprojektowany z myślą o wymagających pacjentach którzy cenią sobie mobilność, niezależność i swobodę działań. Sprzęt zalecany jest w leczeniu przewlekłych chorób układu oddechowego, ze specjalnym uwzględnianiem w leczeniu pacjentów z astmą oraz POCHP ( nebulizator wytwarzania małą cząsteczkę która dociera do najdrobniejszych oskrzelików w płucach ). Inhalator InnoSpire Deluxe przeznaczony jest do użytku domowego, jednakże ze względu na swoje parametry m.in. kompresor do pracy ciągłej, nebulizator Side Strem lub Side Strem plus- z powodzeniem może być wykorzystany jak profesjonalny sprzęt medyczny na oddziałach szpitalnych czy w sanatoriach.

Innowacje w InnoSpire Deluxe

InnoSpire Deluxe i technologia SideStream

InnoSpire Deluxe oraz nebulizatory typu SideStream szybko i skutecznie dostarczają lek. SideStream charakteryzują się aktywnym systemem venturi i zapewniają dodatkowy przepływ powietrza poza tym dostarczanym przez kompresor, co sprawia, że podawanie leku jest szybsze a czas leczenia krótszy. Nebulizatory są łatwiejsze w użyciu oraz czyszczeniu niż inne tradycyjne nebulizatory. Nebulizator wytwarza małe cząsteczki o rozmiarze MMAD 2,9 μm. co na korzystny wpływ w terapiach dolnych dróg oddechowych ( tylko małe cząsteczki docierają do najdrobniejszych oskrzelików płucnych).

Nebulizator Philips Respironics Sidestream Plus

 


 

Nebulizator do wielokrotnego użytku dedykowany. Posiada wszystkie cechy nebulizatora SideStrem innowacją tego nebulizatora jest Sidestream Plus MMAD wielkości 3,42 μm.

Kompresor do pracy ciągłej pozwala na pełną eksploatacje inhalatora bez wyżej określonych przerw pomiędzy kolejnymi nebulizacjami.

Innowacje wykorzystane w Philips Respironics InnoSpire Deluxe.

Ten specyficzny inhalator ma wbudowane udogodnienia które ułatwiają transport i przechowywanie inhalatora wraz z pełnym zestawem akcesoriów.

  • praktyczny schowek na akcesoria, i przewód zasilający, który ułatwia higieniczny transport i zabezpiecza przed zagubieniem drobnych części nebulizatora.
  • bezpieczny zatrzask na pokrywie pojemnika

  • pokrywa z wygodną wytrzymałą rączka ułatwiającą przenoszenie inhalatora oraz z zawiasem 180 º dzięki któremu mamy wygodny dostęp do akcesoriów

  • uchwyt zapewniający stabilną łatwą nebulizacje nawet w ciężkich, mało komfortowych warunkach na ruchomym podłożu.

Gwarancja

Jest on objęty pięcioletnią gwarancją i jest zgodny z normami bezpieczeństwa i zasadniczych parametrów normy IEC 60601-1.