Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Stół Rehabilitacyjny NSR P COMFORT
Waga produktu: 130 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: Juventas

Stół pionizacyjno-rehabilitacyjny NSR P COMFORT to rozbudowana wersja modelu stołu pionizacyjnego NSR P. Model COMFORT posiada regulację kąta nachylenia blatu i podgłówka a także regulację wysokości podnóżka. Możliwość elektrycznej regulacji wysokości podnóżka została zaprojektowana z myślą o zabiegach rehabilitacyjnych, dla pacjentów z chorym kręgosłupem, którzy mogą mieć trudności z ułożeniem się na stole.

Szerokość blatu (56 cm) została dostosowana do zabiegów rehabilitacyjnych i chiropraktycznych.

W modelu COMFORT został zastosowany system jezdny, ułatwiający transport stołu. W stole zostały zamontowane regulowane podłokietniki dające rehabilitantowi doskonały dostęp do kręgosłupa pacjenta podzas wykonywania zabiegów.

Stół NSR P COMFORT znajdzie swoje zastosowanie również do pionizacji pacjentów po długotrwałym unieruchomieniu oraz do leczenia ciężkich stanów urazowych rdzenia kręgowego. Stół może być również wykorzystywany do leczenia dzieci z wadami postawy oraz porażeniem mózgowym. Dodatkowo stół umożliwia wykonywanie masażu klasycznego i segmentowego, daje możliwość wykonania masażu suchego leczniczego oraz masażu sportowego całkowitego i częściowego. Znajduje zastosowanie na oddziałach chirurgii, ortopedii i neurologii.

Stół oferowany jest w standardzie z trzema pasami do stabilizacji pacjenta (pasy zapinane na rzepy).

Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.

Tolerancja wymiarów w specyfikacji technicznej: +/- 2 cm.

  • Długość: 182 cm
  • Szerokość: 56 cm
  • Wysokość: od 67 cm do 94 cm
  • Regulacja kąta nachylenia zagłówka: od -60 ° do +45 °
  • Waga: 130 kg
  • Regulacja kąta nachylenia leża: od 0 ° do +85 °
  • Długość regulacji podnóżka: 15 cm
Polecamy