Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Lupa Okularowa Heine HR i-view na Czepcu Zestaw - Różne Rodzaje
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Heine Optotechnik
Technologia dająca większe pole widzenia.
 
Dzięki ruchomemu łącznikowi i-View użytkownik może dostosować kąt deklinacji, rozstaw okularów względem źrenic oraz odległość instrumentów od oczu w zależności od indywidualnych potrzeb. i-View ułatwia przyjęcie komfortowej i ergonomicznej postawy ciała w czasie pracy.
Opcjonalne oświetlenie diodowe LED LoupeLight jest mocowane bezpośrednio na belce. Pozwala to unosić i regulować oświetlenie niezależnie od lupy okularowej. Podczas badania bez powiększenia, lupę okularową można unieść ponad linię wzroku,nie zmieniając przy tym pozostałych ustawień. Jeśli zamocowano oświetlnie diodowe LED LoupeLight, promień świetlny pozostanie dokładnie w tej samej pozycji. Z kolei,lupę okularową można łatwo przywrócić do pierwotnej pozycji.
 
  • Jaśniejszy obraz. Nasza zastrzeżona technologia powlekania soczewek redukuje odbicia światła do 0,3%, zapewniając jaśniejszy i żywszy obraz w porównaniu do innych lup. 
  • Ostrzejszy obraz z poprawą kolorów. Kunszt optyki HEINE z achromatycznymi soczewkami wprowadza nowy standard w klarowności, ostrości i kolorystyce obrazu w porównaniu do konwencjonalnych lup galileuszowych.
  • Bardzo szerokie, bardzo głębokie pole widzenia. Nowe udoskonalenie w optyce HR (High Resolution) zapewnia bardzo szerokie, w pełni wykorzystywane, wolne od zniekształceń pole widzenia (do 250mm) i dużą głębię ostrości (do 290mm) w celu wyeliminowania nadwyrężenia oczu podczas dłuższej pracy. 
  • Szczelne i wodoodporne. Wszystkie lupy HR są zabezpieczone przed kurzem i wodoodporne według norm IP65/IEC 60529 (2000) w celu zapewnienia łatwości czyszczenia/dezynfekcji oraz wielu lat pracy bez żadnych problemów. 
  • Elastyczność w dokładnej regulacji. Niezależna regulacja położenia lewego i prawego okulara pozwala na dokładne ustawienie rozstawu okularów względem rozstawu źrenic. Lupy HR mogą być ustawione w odpowiedni sposób dla optymalnego widzenia przez każdego użytkownika za pomocą 5-ciu różnych pozycji montowania zarówno na ramce okularowej jak i opasce/czepcu, w tym ze specjalnym łącznikiem kątowym. 
  • Bardzo lekkie. Optyka lup HR waży tylko 42 gramy, co zapewnia użytkownikowi komfort nawet podczas dłuższej pracy.
  •  Powiększenie 2x: Idealne dla wszelakich zastosowań w stomatologii i chirurgii ogólnej. Lupy o powiększeniu 2x oferując najszersze pole widzenia oraz największą głębię ostrości gwarantują, że obraz jest ostry w rekordowo szerokim zakresie pola pracy.
  • Idealne dla higienistów stomatologicznych i do zabiegów stomatologicznych.
  •  Powiększenie 2,5x. Zwiększenie powiększenia powyżej 2x daje więcej, niż liczby wskazują Lupy HR 2,5x mają idealne właściwości z równowagą pomiędzy stosunkowo dużym powiększeniem, a polem widzenia, głębią ostrości i łatwością używania. Lupy 2,5x są idealnym wyborem do szerokiej gamy zastosowań przez stomatologów, okulistów i chirurgów. Lupy HR 2,5x są najpopularniejszym modelem wśród lup HEINE.
  • Idealne do operacji chirurgicznych i zabiegów stomatologicznych.
 
 
Powiększenie
Nominalna
odległość pracy
Pole widzenia** Głębia ostrości*
2x 250 mm 90 mm 80 mm
2x 340 mm 130 mm 130 mm
2x 420 mm 190 mm 200 mm
2x 520 mm 250 mm 290 mm
2,5x 250 mm 60 mm 60 mm
2,5x 340 mm 90 mm 110 mm
2,5x 420 mm 130 mm 180 mm
2,5x 520 mm 180 mm 260 mm

Zestaw C zawiera:
część optyczną lupy na czepcu bez systemu S-GUARD
osłonki soczewek, 2 dźwigienki do sterylizacji

Zestaw L zawiera dodatkowo lampkę diodową LED LoupeLight z akumulatorem kieszonkowym mPack i ładowarką transformatorową.