Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Lupa Okularowa Heine HRP z Systemem i-View do Ramki S-Frame, Część Optyczna w Walizeczce - Różne Rod
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Heine Optotechnik

Technologia HRP dla większych powiększeń i ostrych obrazów.
 
Dzięki ruchomemu łącznikowi i-View użytkownik może dostosować kąt deklinacji, rozstaw okularów względem źrenic oraz odległość instrumentów od oczu w zależności od indywidualnych potrzeb. i-View ułatwia przyjęcie komfortowej i ergonomicznej postawy ciała w czasie pracy.

Opcjonalne oświetlenie diodowe LED LoupeLight jest mocowane bezpośrednio na belce. Pozwala to unosić i regulować oświetlenie niezależnie od lupy okularowej.
Podczas badania bez powiększenia, lupę okularową można unieść ponad linię wzroku,nie zmieniając przy tym pozostałych ustawień. Jeśli zamocowano oświetlnie diodowe LED LoupeLight, promień świetlny pozostanie dokładnie w tej samej pozycji. Z kolei,lupę okularową można łatwo przywrócić do pierwotnej pozycji.
 
Lupy HRP o powiększeniu 3,5x i większym (4x, 6x) są zalecane do najbardziej precyzyjnych chirurgicznych i dentystycznych zabiegów, gdy jest niezbędne większe powiększenie, na przykład w endodoncji, operacjach naczyniowych, neurochirurgicznych, ortopedycznych i chirurgicznych. Lupy HRP zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pole widzenia było jak najszersze, a głębia ostrości możliwie jak największa przy danym powiększeniu. Proszę zauważyć, że pole widzenia i głębia ostrości zmniejszają się wraz ze wzrostem powiększenia, przez co trudniej przyzwyczaić się do pracy z lupami o największym powiększeniu.
 
  • Pryzmatyczna optyka. Wysokiej jakości, precyzyjne szklane pryzmaty są używane w celu zapewnienia wysokiej rozdzielczości, przejrzystości i ostrości na całym polu widzenia "od krawędzi do krawędzi".
  • Jasny obraz w idealnych kolorach. Nasza zastrzeżona technologia powlekania soczewek redukuje odbicia światła do 0,3% umożliwiając optymalną przepuszczalność światła i zapewniając idealną reprodukcję kolorów w znakomitych, trójwymiarowych obrazach.
  • Zwarta konstrukcja. Chociaż większe powiększenia wymagają bardziej złożonej konstrukcji lup, to waga lup HRP została zminimalizowana. Część optyczna lup o powiększeniu 3,5x i 4x waży tylko 78g, a 6x - tylko 89g. Czepiec jest idealnym rozwiązaniem w celu wyeliminowania dolegliwości związanych z wagą lupy u tych użytkowników, którzy nie są przyzwyczajeni do zakładania okularów.
  • Szczelne i wodoodporne. Wszystkie lupy HR są zabezpieczone przed kurzem i wodoodporne według norm IP65/IEC 60529 (2000) w celu zapewnienia łatwości czyszczenia/dezynfekcji oraz wielu lat pracy bez żadnych problemów. 
  • Elastyczność w dokładnej regulacji. Niezależna regulacja położenia lewego i prawego okulara pozwala na dokładne ustawienie rozstawu okularów względem rozstawu źrenic. Lupy HRP mogą być ustawione w odpowiedni sposób dla optymalnego widzenia przez każdego użytkownika za pomocą 5-ciu różnych pozycji montowania zarówno na ramce okularowej jak i opasce/czepcu, w tym ze specjalnym łącznikiem kątowym. 
  • Pole widzenia i duże powiększenie. Zaawansowana konstrukcja optyczna zapewnia szerokie pole widzenia i dużą głębię ostrości nawet przy dużych powiększeniach zapewniając użytkownikowi komfort podczas dłuższej pracy.
  • Powiększenie 3,5x: Powiększenie 3,5x sprawia, że lupa HRP jest idealna do zastosowania przy trudnych chirurgicznych zabiegach, lupa oferuje przy tym stosunkowo szerokie pole widzenia i dobrą głębię ostrości. Odległość pracy 420 mm jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników pracujących w pozycji stojącej.
  •  Powiększenie 4x: Jest to powiększenie użyteczne przy najtrudniejszych zabiegach mikrochirurgicznych i stomatologicznych, oferując przy tym stosunkowo duże 50mm pole widzenia. Odległość pracy 340mm jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników pracujących w pozycji siedzącej.
  •  Powiększenie 6x: Jest to największe powiększenie z polem widzenia o średnicy 40mm. Odległość pracy 340mm jest najlepszym rozwiązaniem dla użytkowników pracujących w stabilnej, siedzącej pozycji.
 
Powiększenie
Nominalna
odległość pracy
Pole widzenia** Głębia ostrości*
3,5x 420 mm 65 mm 60 mm
4x 340 mm 50 mm 40 mm
6x 340 mm 40 mm 30 mm
* Głębia ostrości lub "zakres odległości pracy" dla prawidłowo-wzrocznych lub
korygowanych oczu z normalną zdolnością do akomodacji, dobrze oświetlony obiekt.
** W nominalnej odległości pracy.
 
Lupa okularowa HR 3,5x/420 z systemem i-View, część optyczna tylko, w walizeczce, do ramki okularowej S-Frame C-00.32.720
Lupa okularowa HR 4x/340, z systemem i-View, część optyczna tylko, w walizeczce, do ramki okularowej S-Frame C-00.32.721
Lupa okularowa HR 6x/340, z systemem i-View, część optyczna tylko, w walizeczce, do ramki okularowej S-Frame C-00.32.722