Wczytuję dane...
Wybierz opcje produktu:
Model: Ramka okularowa S-Frame
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Heine Optotechnik

Ramka HEINE S-Frame® - jest wyjątkową ramką do lup okularowych: wszystkie parametry uwzględniają życzenia klienta - dopasowują się idealnie do każdego rodzaju głowy i kształtu twarzy. Super lekkie, wygodne w noszeniu, mogą być stosowane do nowych lup HR-C, HR oraz HRP. Ramka w wersji S-Guard® może być używana z czepcem profesjonalnym lub lekką opaską czołową jako ramka ochronna dla oczu.

  • Najwyższy komfort noszenia dzięki nowoczesnemu i ergonomicznemu wykonaniu. Komfortowe dla użytkownika, mogą być dostosowane do każdego kształtu głowy i twarzy. Bez punktów nadmiernego ucisku.
  • Indywidualnie dopasowane dzięki specjalnym zausznikom i noskom, pasują do każdego nosa i każdej budowy twarzy. Nastawialne i dające się modelować we wszystkie strony zauszniki są wykonane ze specjalnego tworzywa KYNETIUM ® z antypoślizgową powierzchnią. Giętkie dające się modelować noski z silikonową powłoką dla maksymalnego komfortu użytkownika. Wspornik nosa wykonany jest z przyjaznego dla skóry silikonu pasującego do każdego typu nosa i twarzy, co również zapobiega ześlizgiwaniu się ramek okularowych z nosa.
  • Niewielka waga, tylko 24 gramy! Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.
  • Nowoczesne technologie i materiały. Ramka wykonana z włókna węglowego, zauszniki ze stopu magnezu z aluminium (KYNETIUM™ ) zapewniają niewielką wagę, podczas gdy silikon zapewnia wysoką elastyczność, a tytan zwiększa wytrzymałość.
  • Wymienne poliwęglanowe szkła ochronne. Bocznie zagięte szkła oferują optymal¬ną ochronę oczu przed odpryskami, także w połączeniu z czepcem profesjonalnym lub opaską czołową. Wymienne szkła są dostępne w dwóch rozmiarach. Odporne na zarysowania zapewniają doskonałą ostrość widzenia.
  • Wkładka optyczna szkieł korekcyjnych. Specjalny klips do zamontowania szkieł korekcyjnych umożliwia pracę osobom z wadą wzroku. Prosty montaż klipsa na środku ramki.
  • Odchylana optyka. Część optyczna daje się z łatwością odchylić w górę lub dół od osi widzenia. Łącznik mocujący optykę jest kompatybilny ze wszystkimi typami lup HEINE: nowymi HR-C, HR i HRP
  • Akcesoria dodatkowe: sznureczek przytrzymujący, płyn do czyszczenia szkieł