Wczytuję dane...

Systemy Wysiłkowe

Systemy do wysiłkowego EKG

Ideą wykorzystania systemów do prób wysiłkowych jest pomiar parametrów pracy serca w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. Pozwala to na wykrycie ewentualnych zmian czynności serca, które są niewykrywalne w trakcie badania spoczynkowego ekg. W tym celu wykorzystuje się bieżnie oraz rowerki stacjonarne (cykloergometry) podłączone do specjalistycznego oprogramowania. Oferujemy Państwu dwa systemy do prób wysiłkowych ekg: polskiej firmy Aspel i brytyjskiej BTL. W obydwu przypadkach możecie Państwo w dowolny sposób konfigurować pożądane zestawy i dobierać ich elementy składowe. Każdy z zestawów może jednocześnie współpracować z kilkoma czy nawet kilkunastoma bieżniami lub cykloergometrami co pozwala na stworzenie dużego systemu do wykonywania prób wysiłkowych. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Obrazek
ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Potrzebujesz Ofertę aby Wyposażyć Placówkę? Zastanawiasz się nad Rabatem przy Większym Zamówieniu? Nie znalazłeś produktu, który Cię Interesuje?
Sprawdź